Csapataink eredményei – 2023. október 30-tól november 5-ig:

2023. november 07.
 513
FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt.

FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt. 2.csoport, 10. forduló - 2023.11.05. 17:00 óra
II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

Budai FC – Rákosmente FC 5-3 (3-2)

G: Molnár A., Madarász N., Nagy T., Brandner, Hosny
Monori (5) - Jakab (5), Joó (5), Németi (6) - Horváth D.(5), Bereczki (6) –
Varga P.(6) Kovács Má.(5), Madarász N.(7), Nagy T.(7), Molnár A.(6)
Cs: Lunczner, Jánk (6), Brandner (7), Hosny (6), Krajsovszky (5), Said (-)

Összegzés: Fordulatos, idegőrlő mérkőzés volt. A vendégek komoly minőséget mutattak labdával, védekezésüket
azonban jó néhányszor sikerült feltörni, amikor nem ment összjáték révén, akkor mindig volt valaki, aki kritikus
pillanatban villanjon. Gratulálok a játékosaimnak, jó csapatot győztünk le!

2

U19(05/’06) MLSZ Regionális Kiemelt bajnokság Nyugati csoport,9.forduló - 2023.11.02. 12:00 óra
Pápa, Fiumei u. 3, Spartacus Sporttelep - füves nagypálya, 2x45 perc, 15 néző

Pápai ELC –Budai FC 4-2 (1-1)

G: Eck, Baráth
Zorkóczy (6) – Boksay /U17/ (5), Vermes /U17/ (6), Varga B./U17/(5), Kreisz (4) –
Rojas-Azary (5), Mezei (4) – Baráth (5) – Eck (6), Módos M. (5), Brandner (6)
Cs: Bánkuti /U17/ (-), Dienes /U17/ (5)

Összegzés: Bármennyire is nem érdemeltünk vereséget, képességeink egyéni védekezés terén elég harmatosak, így
egyszerűen képtelenek vagyunk megoldani a mérkőzéseket kapott gólok nélkül. Nagy különbség van vereség és
vereség között, és ez most a jobbik fajtából való volt, hiszen két gyönyörű gólt szereztünk, és mutattunk ügyes
dolgokat, viszont ami nem különbözik, az a gyűjtött pontok száma.

U17(’07) MLSZ Regionális Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 9.forduló - 2023.11.04. 15:00 óra

Budai FC – Lurkó FC 3-0 (2-0)

G: Molnár B.(U16) (2), Dienes
Bánkuti (7) – Farkas (7), Henn (6), Gyurkovics Má.(7) , Virág A. (6) – Kocsis (7), Hertelendy(5) -
Dienes (6) , Molnár /U16/ (8) ,Horváth B. (6). – Majidi M. (5)
Cs: Kis B. (-), Cseke (6) , Boksay M.(7) , Kiss Zs. /U16/ (7) , Varga B.(7), Vermes (7), Maácz (6)

Összegzés: Néha a kötelező három pontot az egyik legnehezebb begyűjteni, de úgy gondolom mi most ezt nagyon
profi módon szereztük meg. A csapat erősségét mutatja, hogy jó pár játékosunkat tudtuk pihentetni, plusz ismét
játéklehetőséget kapott pár tehetséges játékos az U16-ból. Amit ma leraktunk az asztalra, mind támadásszervezésben
-befejezésben, mind védekezésben, azt kell a jövőben nagyobb tempó mellett, és erősebb játékosállománnyal
rendelkező csapatok ellen is kivitelezni. Szép volt fiúk, de nem szabad visszavenni a heti munkából, csak így tovább!

IMG 2311

Tatabánya, Szent Borbála út 13., Grosics Gyula Sporttelep - műfüves nagypálya,2x40 perc, 30 néző

Tatabányai SC - Budai FC 0-1 (0-0)

G: Pergel
Magó (-) – Takács D.(6), Gesler (6), Gyurkovics Ma.(6), Csalló (6) – Horváth Zs.(6), Vas (6), Dombai (6) –
Mayer (6), Buzgó D. (6), Kis K.(6)
Cs: Sigmond (-), Pergel (-), Néder (6), Loboda (6), Sztrihó (6), Jobbágy (6)

Összegzés: Éllovasként nincs könnyű dolgunk, hiszen minden csapat plusz motivációval lép már pályára ellenünk,
többen közülük kifejezetten jól szervezik meg védekezésüket, így – ahogy múlt héten is említettem – minden pont
értékes ebben a bajnokságban, gratulálok a srácoknak! Három nehéz meccs vár ránk az őszi hajrában, bízom benne,
hogy jó játékkal fogjuk tudni ezeket abszolválni!

U14(’10) MLSZ Regionális Alap bajnokság Észak-közép csoport, 9.forduló - 2023.10.31. 16:00 óra
II. Pasaréti út 11-13., Vasas SC Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 44 néző

Hegyvidék UFC/Gerrzo Kft. - Budai FC 1-3 (0-1)

G: Polauf (3)
Horváth L. – Mezey, Vállai, Árvai, Tamássy – Hóbor, Makkai, Módos Zs. –
Polauf, Nagymáté J., Hendrich
Cs: Fodor, Pallós, Buzgó Zs./U13/

Összegzés: Az őszi szünetben nem tudtunk teljes létszámmal készülni, volt több elutazás, de a mérkőzésen nagyon
együtt volt a csapat, a helyzeteinket szinte mind gólra váltottuk a mérkőzésen, és mikor kellett stabilan, és kiválóan
védekeztünk.

U14(’10) MLSZ Regionális Alap bajnokság Észak-közép csoport,10.forduló - 2023.11.04. 17:00 óra

Budai FC – Angyalföldi SI DSE 10-0 (7-0)

G: Polauf (4), Árvai (2), Hendrich, Nagymáté J., Tamássy, öngól
Horváth L. – Makkai, Vállai, Mezey ,Árvai –Hóbor, Kraicsovits B. ,Módos Zs.–
Polauf, Nagymáté, Hendrich.
Cs: Fodor, Pallós, Tamássy, Buzgó Zs. /U13/

Összegzés: Az elmúlt időszak edzésre járása kifizetődik, végre szinte mindenkivel tudok számolni, voltak, akik
szezon közbe lemorzsolódtak, de mindenki beállt a sorba, és jó irányba kezdtünk el menetelni, sajnos lehetett volna a
sorsolásunk ebből a szempontból kedvezőbb, előbb a felvezető meccsek, utána rangadók...

IMG 2201

U13(’11/’12) MLSZ Regionális bajnokság Közép B. csoport, 10.forduló - 2023.11.05. 11:00 óra
II.Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 35 néző

Budai FC – Ikarus BSE 0-4 (0-1, 0-2, 0-0, 0-1 )

G: -
Nagy Cs.. - Bukvai B., Tolnai L ., Buzgó Zs., Mathiez M. - Prattinger Ö., Molnár B., Gross Á. - Andrási M.
Cs: Barna K., Reviczky-Balogh O., Trossen W.

Összességében, egy olyan csapat ellen játszottunk, akik az előző szezonban hatalmas fölényben voltak velünk
szemben. Ez a fölény látványosan lecsökkent, és méltó ellenfelei voltunk egy kiváló csapatnak. Fizikálisan alárendelt
szerepben voltunk, de a gyerekek, amit tudtak, megtettek. A játékkal is elégedett vagyok, ami szembetűnő, hogy már
tudják a gyerekek milyen döntést hozzanak a különböző játékhelyzetekben, de sajnos a technikai szintünk még
akadályozza a játékunk folytonosságát. Muszáj lesz nagy hangsúlyt fektetni a technikai elemekre, mert enélkül nem
fogunk tudni előre lépni. Gratulálok a csapatnak!

Budai FC – Ikarus BSE 3-3 (0-1, 0-2, 1-0, 2-0)

G: Várszegi, Szilágyi Á., Füredi
Erős Á. - Szohár G. Darvas K. Réder B. Petrik D.- Nyerges B. Szilágyi Á. Várszegi É.- Füredi L.
Cs:. Jeck Á. László O.

Összegezve: A mutatott játékkal nagyon elégedett vagyok. A múlt heti egyénieskedő játékot sikerült elfelejteni, és
végre a csapatjáték volt fókuszban, aminek köszönhetően rengeteg helyzetet sikerült kialakítani. Az már más kérdés,
hogy nagyon rossz százalékban használtuk ki azokat. Ami a csapatot dicséri, hogy a kapuig rengetegszer sikerült eljutni, ahol
legközelebb jobban kell koncentrálni! Ami pozitívum volt még, hogy ismét nem adtuk fel, és megint sikerült több gólos
hátrányból felállni. Jár a dicséret! Gratulálok mindenkinek!