Csapataink eredményei – 2024. április 15-től 22-ig:

2024. április 23.
 291
FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt.

FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt. 2.csoport, 21. forduló - 2024.04.21. 15:00 óra
XVIII. Gerely u.3, Gerely utcai Sporttelep - füves nagypálya, 2x45 perc, 40 néző

Közterület SK - Budai FC 1-3 (0-1)

G: Varga P., Nagy T., Joó

Monori (8) - Jakab (6), Joó (7), Krajsovszky (5) - Horváth D.(6), Bereczki (6) –
Kovács Má.(6) Varga P.(7), Nagy T.(6), Madarász N.(5), Brandner (5)
Cs: Lunczner, Schuszter (5), Gálhidy (6), Hegedűs (-), Németi (-), Hosny (-), Jánk

Mérkőzéselemzés: Vasárnap délutáni mérkőzésünket a Közterület vendégeként remek körülmények között, egy jó
minőségű füves pályán játszottuk.

Rögtön kirajzolódott minden, amire az ellenféltől számítottunk, 5 védő, „emberező” középpálya, felállt védelem elleni eladott labdák, és
pontrúgások lehetőségének keresése. Az egyetlen “meglepő” esemény, hogy Nagy Timur mozgásait nem követték, így a középpályán
folyamatosan 3:2 ellen játszhattunk, de kellett némi idő, míg ebből valóban előnyt tudtunk kialakítani. Hatalmas terület állt rendelkezésünkre,
ezért is volt rendkívül bosszantó, hogy utolsó, és utolsó előtti passzaink rettenetes rossz minőségben jelentek meg a mérkőzésen. A félidő
vége felé egy gyakran használt kombináció után Vargát csak szabálytalanul tudták feltartóztatni, a megítélt szabadrúgást Jakab tekerte a
sértett fejére, aki így megszerezte a vezetést.

Amit taktikailag szerettünk volna a mérkőzéstől, azt megkaptuk, így a félidőben igazából csak a pontosabb játékra kellett felhívni a figyelmet.
Talán, ha minimálisan is, de léptünk ebben előre, a 60. percben pedig megfogyatkozott a hazai csapat, ismét Vargát buktatta a már sárga
lappal rendelkező védő. Nem sokkal később egy eladott labdát Nagy tekert ballal a hálóba, majd Joó távolról, középről szintén ballal rúgott
nagy gólt, ezzel a mérkőzés érdemi kérdései el is dőltek. Ennek ellenére a hazaiak lelkesedése nem tört meg, egy remek szabadrúgás után
Monorinak kellett hatalmas bravúrt bemutatnia, egy kontra végén pedig Horváth rúgta ki a labdát a gólvonalról. Közben többször is 100%-os
helyzetben kerültünk a hazai kapu elé, de négy, vagy öt-null helyett egy bedobást sikerült elég hanyagul kezelnünk a 90. percben, és a
Közterület játékosa szépen lőtte ki a hosszút.

Összegzés: Tavaszi megnyert mérkőzéseink közül most játszottunk a leggyengébb minőségben, kevés volt az igazán
jó egyéni teljesítmény. A végére a biztos előny, és az emberfór után túlzottan megnyugodtunk, így tudott szépíteni a
hazai csapat. Természetesen a legfontosabb a három pont begyűjtése, amelyet a csapat így is viszonylag biztosan
abszolvált. Gratulálok a játékosaimnak!!

U19(’05/’06) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 21.forduló - 2024.04.19. 17:30 óra
Dunaújváros, Eszperantó út 2-4., Vidámpark Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 55 néző

Dunaújváros PASE – Budai FC 0-1 (0-0)

G: Horváth M.

Füzes (8) - Jánosa (8), Kuti (8), Vermes /U17/ (8) - Boksay M./U17/ (8), Mezei (8), Lobenwein (8), Módos M. (8) -
Gyurkovics á. /U17/ (8), Horváth M.K.(8), Eck (8)
Cs: Zorkóczy, Dienes /U17/ (8), Baráth (8), Varga B. /U17/ (8), Domonkos (8), Szoboszlai,

Mérkőzéselemzés: Péntek késő délután léptünk pályára Dunaújvárosban, egy nagyon szűk, és rövid műfüves
pályán. Az utóbbi hetek nagyon pozitív jeleket mutattak, sokszor közel álltunk a három ponthoz, de sosem volt
szerencsénk. Ezen szerettünk volna változtatni ezen a találkozón.
Ismét kicsit belealudtunk a mérkőzésbe, az első 5-10 percben nem volt olyan határozott a védekezés, mint kellett volna, ezért
volt egy kis pánikhangulat a csapat háza táján, szerencsére komolyabb veszélyt nem hordozott magában ez az időszak.
Ezután kicsit sikerült stabilizálnunk a védekezést, és ezáltal a támadójátékunk is nagymértékben feljavult. Olyannyira, hogy 3-4
ordító ziccert alakítottunk ki az első játékrészben, és erősen domináltuk a mérkőzést, ám a hazaiak kapusa minden lövésünket
hárítani tudta.

Sajnos a félidőre nem tudtunk előnyt kialakítani, és a második 45 percben nem tudtunk akkora fölényt kialakítani, mint az
elsőben. Még ekkor is kézben tartottuk az események folyását, de helyzeteket csak pontrúgások, szögletek után tudtunk elérni.
Szerencsére az egyik ilyen szabadrúgásunk után Horváth Karesz (aki első gólját szerezte a klub színeiben) volt a
legszemfülesebb, és be tudta kotorni a labdát a hazaiak kapujába. A maradék nagyjából 20 percben a gyerekek elképesztő
elszántsággal, alázattal, és fegyelemmel védekeztek, védőink, és kapusunk brillíroztak, és nem is nagyon engedtünk nagy
helyzetet az újvárosiaknak, így végre először a szezonban győzelemmel hagytuk el a játékteret.

Összegzés: Mindenekelőtt szeretnék gratulálni Domonkos Gergelynek, aki 12 hónap kihagyás után lépett újra
pályára, illetve Horváth Karesznak, aki első gólját szerezte nálunk. A januári kezdés óta ezek a srácok mindent
megtettek annak érdekében, hogy megszakadjon a csúfos sorozatunk, és az utóbbi hetek mérkőzésein már nagyon
érett is az első siker. A játék képe, és a helyzetek minősége alapján is teljesen megérdemelt a győzelmünk, és
bízom benne, hogy ez csak még éhesebbé teszi a csapatot, és újabb bravúros győzelmeket aratunk a következő
hetekben. Ez a diadal pedig nem jöhetett volna létre Larry Issah nélkül, akit nagyon várunk vissza! Gratulálok
mindenkinek!

IMG 7364

U17(’07) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 21.forduló - 2024.04.20. 13:00 óra
II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 50 néző

Budai FC – Soroksár SC 0-3 (0-3)

G: -

Bánkúti (6) – Farkas P.(5), Vermes (5), Henn (6), Lantos (6) - Varga B.(6) – Virág A.(4) , Maácz (4), Kocsis (5) -
Horváth B.(5) - Dienes (6)
Cs: Kis B., Gyurkovics Má.(6), Hertelendy (6) , Boksay M.(6)

Mérkőzéselemzés: Kemény csatára számítottunk, mert ősszel is végig kiélezett mérkőzést játszottunk a Soroksárral.

Az első percekben egy elkerülhető szögletből kaptunk gólt a második labdából. A bekapott gól meg is adta az alaphangulatot az
első félidőnek. Rengeteg labdát szereztünk pont ott, ahol szerettünk volna, de nem voltak jók az átmenetek, mert idegesek,
pontatlanok voltunk benne. Sokszor kerültünk 1:1 -be, ami nem nekünk kedvez, ezért sok labdát veszítettünk támadás építés
alatt. Egygólos hátránynál egy 100%-os helyzetet puskázott el Horváth Buda, kapusra vezethette rá a labdát, de sajnos mellé
gurított. Nem alakult ki szép játék egyik oldalon sem, inkább az ellenfél hibáiból élt mind a két csapat. Abszolút nem jellemző ránk,
de most a szünet előtt, három perc alatt kaptunk két gólt, az egyiket megint szögletből.

A szünetben elsősorban lelkileg kellett megnyugodni mindenkinek, és feldolgozni a bekapott három gólt, utána azon voltunk, hogy
bátrabban megyünk előre, és presszingelünk, és természetesen szerkezetet váltottunk. A második játékrészben sikerült átvenni
az irányítást, de nem tudtunk gólt lőni, ami lélektanilag is sokat segített volna a végeredmény kialakulásában.

Összegzés: Nagyon vékony a keretünk, még egy erősebb bajnokságban szereplő csapat is megérzi, ha öt meghatározó
játékosa nem frissen érkezik a bajnoki mérkőzésre. Le a kalappal előttük, mert egy nap regenerálódásuk sem volt, de
mindent megtettek, ami még bennük maradt. Továbbra is megcélozzuk a bronzérmet, bár ma elvesztettünk három
pontot, ami lehet nagyon fog hiányozni a végelszámolásnál.

U16(’08) MLSZ Reg. Közép-Északi Csoport, rájátszás 1-6.hely, 9.forduló - 2024.04.20. 15.00 óra
X. Gyakorló u.25., KISE Sporttelep - füves nagypálya, 2x45 perc, 20 néző

KISE – Budai FC 4-1 (3-0)

G: Hegyes N.
Schell (5) – Palotás (4), Csalló /U15/ (6), Kiss Zs.(5), Dobos (5), - Molnár B.(6), Lacza (5), Gémesi (5) –
Varga Z.(7), Hegyes N.(5), Majidi (5)
Cs.: Tamás, Huszár (6), Hanyecz (-), Néder /U15/ (-)

Mérkőzéselemzés: A bajnokság 9. fordulójában a KISE otthonában léptünk pályára, akik vezetik a felső ház
tabelláját.

Az mérkőzés ötödik labdaérintése már az volt, amikor szedtük ki a hálónkból a labdát. Ez meg is pecsételte nagyjából az első félidőt, mert
folyamatosan hibát hibára halmoztunk. Ellenfelünk töretlenül nyomás alá helyezett bennünket, mi pedig gyámoltalanul “öltük a futballt”. A
félidőig már bőven nagyarányúvá válhatott volna a különbség az eredmény tekintetében, de szerencsénkre csak háromgólos hátránnyal
mentünk a szünetre.

A második félidőre már kihoztuk magunkkal a küzdeni akarást, és focitudásunk egy részét a pályára, és sikerült megfordítani a meccs képét.
Szereztünk is egy percet követően gólt, Hegyesnek köszönhetően, és ez nagy lendületet adott nekünk. Javult a játékunk, meccsben voltunk,
helyzeteket alakítottunk ki, de a gól hiányzott. A mérkőzés végén mindent egy lapra feltéve próbáltunk szépíteni az eredményen, de az utolsó
percekben egy újabb góllal lezárta a hazai csapat a mérkőzést.

Összegzés: Adtunk az ellenfélnek egy félidő előnyt, és sajnos azt a tetemes hátrányt, amit magunknak generáltunk
nem tudtuk ledolgozni. Az első félidő kritikán aluli volt minden szempontból, teljes antifoci volt, amit produkáltunk.
A második félidőben sokat javultunk, és egy ki-ki meccs alakult ki a pályán, de összességében nem érdemeltünk
pontot. A hazai csapat kemény, kezdeményező, magalkuvást nem tűrő, és önfeláldozó hozzáállásához nagyon
kevesek voltunk, és ebből kellene a legnagyobb tanulságot levonnunk.

U15(’09) MLSZ Regionális Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 21.forduló - 2024.04.20. 11:00 óra

Budai FC – Gyirmót SE Győr 4-4 (2-4)

G: Buzgó D.(2), Takács D., Vas

Magó (7) – Kis K. (6), Gesler (6), Csiszér (6), Schade (6) – Jobbágy (6), Vas (7), Dombai (6) –
Mayer D. (6), Buzgó D. (7), Takács D.(5)
Cs: Sigmond, Muszka V.(-), Jókai, Gyurkovics Ma.(6), Horváth Zs. (-)

Mérkőzéselemzés: A kifejezetten jó erőkből álló, 3.helyezett Gyirmót FC látogatott hozzánk az aktuális bajnoki
hétvégén, akik ellen kiélezett mérkőzést játszottunk ősszel, így ismét nehéz feladat elé néztünk.
Egy extra egyéni akció végén korán sikerült vezetést szereznünk, az első 20 perceben pedig további két tiszta gólhelyzetünk volt, ám nem
éltünk velük. A félidő közepén tulajdonképpen a semmiből, két pontrúgással fordítottak a vendégek: előbb 20 méterről bombáztak a
kapunkba, majd egy oldalszabadrúgásnál maradtunk le a hosszún. A hirtelen sokkból már éppen kezdtünk magunkhoz térni, amikor ismét
betaláltak a győriek, és hiába zárkóztunk viszonylag gyorsan vissza egy gólra, a szünet előtt egy hátsó megingásunkat újabb védhetetlen
góllal büntették.

A félidei – ritkán megszokott – „fejmosás” után szinte kicserélték a csapatot: motivált, alázatos, egymásért küzdő-hajtó játékosok mentek ki a
pályára, melynek köszönhetően teljesen megérdemelten jöttünk vissza a kétgólos hátrányból. Bosszús, hogy számos labdánk volt a
győzelemhez is, de kimaradtak az ordító ziccerek, és a hajrában a kapufa sem volt hazai. A vége így 4-4 – amihez aztán az utolsó
másodpercekben még kapusunk bravúrja is kellett.

Összegzés: Ismét jó ellenfél ellen, ismét fordulatos, érzelmekkel teli „derbin” vagyunk túl, a szerencse sajnos ezúttal
sem mellettünk tette le a voksát – igaz most az első félidőben tettünk is érte. A második félidőhöz jár a gratuláció,
nagyot „melóztak” a srácok, és bizonyították újra, hogy igazi csapatként vert helyzetből is képesek talpra állni!

IMG 7473

U14(’10) MLSZ Reg. Észak-Közép Csoport, rájátszás 1-6.hely, 9.forduló - 2024.04.22. 14.00 óra
XI. Mérnök u.35., Pluhár István Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 16 néző

Budai FC - VS Dunakeszi 5-9 (3-4)

G: Polauf (3), Nagymáté J., Hendrich
Horváth Á. – Pallós, Vállai, Mathiez, Buzgó Zs./U13/, Módos Zs. – Makkai, Kraicsovits B., Nagymáté J. –
Polauf, Mezey

Cs: Fodor, Hendrich, Nyírő, Nagy-Zsoldos Márton, Molnár B.

Mérkőzéselemzés: Az ellenfél kérésére hoztuk át a hétvégi hazai mérkőzésünket hétfőre, így most nem a szokásos
hazai környezetünkben, hanem a műfüves nagypályás edzőbázisunkon, a Mérnök u.-ban fogadhattuk a Dunakeszit.
„Őrült” meccset játszottunk, többször is visszajöttünk a mérkőzésbe, zárkóztunk, majd egyenlítettünk, ami dicséretes, viszont akkor mindig
jött egy olyan egyéni hiba, ami az ellenfél malmára hajtotta a vizet. Ezeket a hibákat kellene lecsökkentenünk, de megint megmutattuk, hogy
mindenkivel szemben bőven van esélyünk, ha nem feltett kezekkel együnk ki. Több jó egyéni teljesítmény is volt, de szeretném megköszönni
Horváth Ákosnak, aki ma is nagyon jól védett, és az elmúlt hónapot, hogy Levi sérülése közben bevállalta ezt a szerepet, és jól helyt állt.

Összegzés: Nagyon bíztató meccset játszottunk ismét a Dunakeszivel, amiben ma is több is lehetett volna. A pálya
adta lehetőségeket helyenként jól kihasználtunk, és szűkítettük a területet, kontráink veszélyesek voltak, de sajnos az
ellenfél kontrái ellen nem sikerült jól védekezünk. A kevesebb egyéni hiba, illetve azok kihasználása döntött.

U13(’11/’12) MLSZ Regionális bajnokság Közép B. csoport, 17.forduló - 2024.04.20. 12:00 óra
Tokod, Ifjúság út 1., Monostori T. Sportcentrum - műfüves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 30 néző

Dorogi FC – Budai FC 2-0 (1-0, 0-0, 1-0, 0-0)

G: -
Bencz-Gehér Cs.- Nagy-Zsoldos M., Barna K., Záboji V, Mathiez M. - Gross Á., Molnár B., Nyerges B. - Bukvai B.
Cs: Reviczky-Balogh O., Buzgó Zs., Szilágyi Á., Tolnai L., Trossen W., Szakács H.

Mérkőzéselemzés: Szombaton délben, a Dorogi FC csapatához látogattunk. Volt egy-két komoly hiányzónk, illetve
Buzgó Zsombi játéka is erősen kérdőjeles volt. Szerencsére három kiváló U11-es korú játékossal tudtuk őket pótolni,
Nyerges Bánk, Szilágyi Áron, és Bencz-Gehér Csaba személyében.
Nem kezdtük jól a meccset, egyénileg fegyelmezetlenek voltunk, és ezt a hazai csapat kihasználta, megszerezték a vezetést. Jól
reagáltunk erre, és ahogy telt az idő, egyre inkább kezdtük magunkhoz venni az irányítást. Volt két-három lehetőségünk, ezekből
egy kapufa, és egy kihagyott hatalmas ziccer lett, így maradt a hazai vezetés.

A második negyedben mi domináltunk, és nagyon szépen focizott a csapat. Trossen William kiharcolt egy büntetőt, és oda is állt
élvégezni azt, de sajnos az ellenfél kapusa hárított. A negyed további részében is fölényben voltunk, de sajnos nem sikerült
értékesíteni a lehetőségeinket, pedig volt bőven esélyünk.
A harmadik játékrészben kicsit gyengült a játékunk, és egy eladott labdának köszönhetően gólt kaptunk. Nem voltunk rosszak
ebben a húsz percben sem, de nagyobb lehetőség nélkül jöttünk le a szünetre.
Az utolsó negyedben újra mi voltunk fölényben, de egyszerűen nem tudtuk ma kihasználni az adódó lehetőségeket.

Összességében, ott tartunk, hogy már minden csapat ellen képesek vagyunk labdát birtokolni tudatosan, és kreatívan
építkezve minőségi helyzeteket is kidolgozunk. Ennek nagyon örülök, és a játék képe jól mutatja, mennyit fejlődtünk
egyénileg, és csapatszinten is. A tavaszi szezonban volt három olyan bajnoki meccsünk, ahol, ha a helyzeteink számát
nézem, mind a három meccsen győzelmet érdemeltünk volna, de sajnos a futball nem így működik. Nagyon elégedett
vagyok a csapattal, mert az őszhöz képest ég, és föld a különbség a játékunk minősége. A gólok hiányoznak “csak”,
és nagyon megérdemelné már a csapat, hogy a jó játék eredménnyel is párosuljon, de úgy tűnik, ezért még tovább
kell dolgozni. Külön gratulálok a három 2013-as születésű játékosnak, mert nagyon jól fociztak, és büszkék lehetnek
magukra. A csapatnak is gratulálok a mutatott játék miatt!

Dorogi FC – Budai FC 2-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0)

G: Nenadic A., Szilágyi Á.
Erős Á.- Bán M. Petrik D. Szohár G. Szakács H.- Nyerges B. Várszegi É. Nenadic A. - Szilágyi Á.
Cs: Szántó-Sárga N. Darvas K. Jeck Á. Görög B.

Mérkőzéselemzés: A 17. Fordulóban a Dorog SE csapata volt a soron következő ellenfelünk. Ellenfelünket nagyon jól
ismertük tavalyról, hiszen a regionális tornákon már játszottunk egymás ellen, és tudtuk, hogy egy nagyon kemény,
agresszív focit játszó csapat lesz az ellenfelünk.

A mérkőzést nem kezdtük jól, a legelején már gólt kaptunk, és idő kellett amíg felpörögtünk. A második negyedre összekaptuk magunkat, sok
helyzetet alakítottunk ki, de csak a 2. negyed végén sikerült gólra váltani a próbálkozásokat.
A 3. negyedre nagyon feljavult a játékunk, átvettük a mérkőzés irányítását, azonban nem sikerült előnyt szereznünk. Az utolsó negyedben
sorra alakítottuk ki a helyzeteket, azonban hiába domináltunk döntetlenre futotta csak.

Összegezve: Egy nagyon kemény ellenfél ellen sikerült nagyon szépen helytállnunk, és sokszor szemre is tetszetős
játékkal előrukkolni! A támadásfelépítéseinknél rendre eljutottunk az ellenfél kapuja elé, helyenként nagyon szép
játékkal. Kellően agresszívak voltunk, melynek köszönhetően nagyon sok párharcot nyertünk meg, amiért
megdicsérem a csapatot, mert egy nagyon kemény ellenfél ellen sikerült ezt megcsinálni. Labdavesztés után nagyon
gyorsan reagáltunk és nagyon sok labdát sikerült szinte azonnal visszaszerezni.
Ha azt nézzük, hogy ellenfelünk az összes 2012-es játékosát visszahozta ellenünk, akkor ez egy jó eredménynek
számít, viszont így, hogy mi álltunk közelebb a győzelemhez, ezért van egy kis hiányérzetünk. Gratulálok azoknak,
akik részt vettek a mérkőzésen, le a kalappal előttük! Gratulálok!

IMG 7374 M Solata

U11(’13/’14) OTP-MOL Bozsik U11 Regionális torna, 5. tavaszi játéknap - 2024.04.20. 10:00 óra
XV. Szántóföld u.3., REAC SI SE Up. Sporttelep - műfüves 1⁄2 pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+6 fő; 1x20 perc, 80 néző

A tornán résztvevő keret: Bencz Gehér Cs., Földi M., Tarcsafalvi M., Downey D., Nemes A., Szarka M., Tanács

A., Nagymáté Zs., Bánky Á., Frena V., Kelemen Á., Nádasdi D., Sámi Zs.

A tavaszi ötödik fordulóra Rákospalotán került sor, négy pályán minden csapat négy mérkőzést játszott, a mi
csapatunk két sorral szerepelt a tornán.

A torna mérkőzései összesítve: 4 3 - 1 5-4

A tornán oklevelet kapott: Szarka Maxim kiváló védő teljesítményéért! Gratulálunk! ☺

Összegzés: A mérkőzések nagyrészében kiegyenlített küzdelem volt a pályán . A három győztes mérkőzésen , szép
támadásokból szereztünk gólokat és szervezetten védekeztünk , ennek ellenére a labdabirtoklással akadtak gondjaink
minden mérkőzésen . Az egyetlen vesztes mérkőzésünkön a fizikálisan erősebb Dorog ellen finoman fogalmazva is
félve játszottunk a kezdetektől , így nem is lehetett más az eredmény . Összességében elégedettek lehetünk a
hozzáállással, és a fegyelmezett játékkal. Gratulálok a fiúknak !

U10(’14) OTP-MOL Bozsik U11 Körzeti torna, 3. tavaszi játéknap - 2024.04.21. 12:50 óra
XI. Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep – műfüves 1⁄2 pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+6 fő, 1x18 perc, 100 néző

A tornán résztvevő keret: Viszt Zente, Lapis Balázs, Pfeifer Ádám, Dóczy Alex, Hajagos Márk, Szesztai Áron,
Bencz-Gehér Attila, Seregi Bonifác, Csuta Bálint, Mészáros Edvárd, Sipos-Cserjési Ajándok, Görög Döme, Darvas
Máté.

A Budai FC Körzet Központ szervezésében a harmadik, tavaszi körzeti tornára került sor vasárnap a Mérnök u.-i
sporttelepen. 10 egyesület 18 csapata jelezte indulási szándékát erre a Bozsik eseményre, mi újra 12:50-kor
kezdhettünk e heti ellenfeleinkkel: Barca Academy Hungary II., Újbuda FC II., Szent István SE II. jelzésű

A torna mérkőzései összesítve: 4 3 1 - 9-3

Összegzés: Gratulálok minden játékos teljesítményéhez, nagyon motiváltan, és koncentráltan játszott az egész csapat.
Láttam azokat a dolgokat nyolc hónap után, amiket gyakorolni szoktunk edzésen és minden taktikai utasítást
betartottak a játékosok. Külön kiemelném a két kapus teljesítményét is a mai napon, mert ők adták igazán a csapat
stabilitását.

A tornán oklevelet kapott: Seregi Bonifác kiváló kapusteljesítményéért! Gratulálunk! ☺