Csapataink eredményei – 2024. április 8-tól 14-ig:

2024. április 15.
 379
FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt.

FELNŐTT(’99-) BLSZ II.oszt. 2.csoport, 20. forduló - 2024.04.13. 13:00 óra

II. Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x45 perc, 40 néző

Budai FC - Csepel UFC II. 9-0 (3-0)

G: Gálhidy (3), Madarász (3), Kovács Má.(2), Brandner

Monori (7) - Jakab (7), Joó (7), Schuszter (7) - Hegedűs (7), Bereczki (7) –
Varga P.(7), Molnár A.(6), Madarász (8), Nagy T.(8), Brandner (7)

Cs: Lunczner, Gálhidy (8), Kovács Má.(8), Horváth D.(7), Németi (-), Krajsovszky (-)

Mérkőzéselemzés: A csepeliek hozzánk hasonlóan fiatal játékosokból álló csapatát fogadtuk.
Hatalmas nyomást gyakoroltunk az első perctől a vendégek kapujára, a 10. percben Brandner szerencsés körülmények között esett gólja már
nagyon érett. Majd a gólszerzőnk presszingelt jól, hogy aztán a megszerzett labdából Madarász szerezzen gólt. A félidő minden pillanatát
uraltuk, de a végjátékunk kissé tékozló volt, a lefújás előtt még Jakab szabadrúgását Madarász váltotta gólra.

A második félidőben nem változott a játék képe, nagy fölényben játszottunk, de két alkalommal Monoriak meg kell óvnia kapunkat a góltól. A
beálló Kovács, és Gálhidy gólerős játékának köszönhetően végül fölényes különbséggel gyűjtöttük be a három pontot.

Összegzés: Remek mentalitás, csapatmunka, odafigyelés, taktikai precizitás jellemezte a mérkőzést részünkről. Gratulálok a játékosaimnak!

U19(’05/’06) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 20.forduló - 2024.04.14. 13:00 óra

Budai FC – Veszprém FC USE 0-2 (0-1)

G: -
Füzes (6) – Jánosa (6), Kuti (6), Vermes /U17/ (6) – Németi (6), Mezei (6), Lobenwein (6), Módos M.(6)

Baráth (6), Horváth M.(6), Eck (6).

Cs: Zorkóczy, Boksay M./U17/ (6), Szoboszlai (6), Gyurkovics Má./U17/ (6), Domonkos

Mérkőzéselemzés: Hazai pályán fogadtuk a középmezőnyhöz tartozó Veszprém csapatát a bajnokság 20.
fordulójában. Az odavágón minimális különbségű vereséget szenvedtünk, ezért bizakodhattunk a jobb eredményben, ezúttal hazai környezetben.

A csapat az első pillanattól kezdve nagyon koncentráltan védekezett, semmilyen veszélyt nem jelentett a kapunkra a
vendégcsapat, mindössze egy távoli átlövésnél kellett védenie Füzesnek. Ezzel szemben nekünk két komolyabb helyzetet is
sikerült kialakítanunk az első játékrészben, de a veszprémi kapus mindkét alkalommal a helyén volt, és Mezei lövésénél óriási
bravúrt mutatott be. Ellenfelünk egy kicsiben elvégzett szöglet után gólt tudott szerezni, így hátránnyal vonultunk a szünetre.

A második játékrész hasonló mederben folyt, mint az első, két egyenrangú csapat játszott a pályán. Nagyjából tíz perc telt el a
második félidőből, mikor egy labdaszerzés után Eck léphetett ki a labdával, áthámozta magát a védőjén, de 5 méterről sajnos
csak a kapusba tudta lőni a játékszert. Stabil védekezésünket igyekeztünk megtartani, és a megszerzett labdákból építkezni,
és nagyon közel álltunk az egyenlítéshez a 80. perc körül Szoboszlai helyzeténél is, ám gólt ebből sem tudtunk szerezni.
Ellenben ellenfelünk nem sokkal később be tudott túrni egy labdát a kapunkba, mellyel el is döntötte a mérkőzés kimenetelét.

Összegzés: Ismét egy elkerülhető szöglet-gólt kaptunk, mellyel nehéz helyzetbe hoztuk magunkat, ám minden
esélyünk megvolt az egyenlítésre, viszont sajnos nem volt minőség az utolsó passzainkban, és a befejezéseinkben
sem. Mindenesetre a csapat komoly karaktert mutatott, teljes mértékben egyenrangú ellenfelei voltunk a
vendégeknek, és közel álltunk a pontszerzéshez, ám ez ma sem jött össze sajnos. Gratulálok a csapatnak!

U17(’07) MLSZ Reg. Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 20.forduló - 2024.04.13. 17:00 óra

Budai FC – III. Kerületi TVE 0-0 (0-0)

G: -
Bánkúti (8) – Farkas (7), Vermes (7) , Henn (7) ,Virág A.(6) -
Varga B.(7), Lantos (7), Gyurkovics Má.(6), Kocsis (6) - Dienes (6), Boksay M. (7)
Cs: Kis B. (-), Horváth B.(5), Hertelendy (-)

Mérkőzéselemzés: Szombaton ismét hazai pályán játszottunk egy erős élcsapat ellen, akik jelenleg a második helyett foglalják el a tabellán.
Az elején próbáltuk meglepni a Kerület csapatát, hogy magas presszinget alkalmazunk, de nem tudtunk annyi labdát fent szerezni, mint
amikor ilyenkor elvárt lenne. A 25.perctől kezdve szorultunk hátrébb, innentől inkább a labda nélküli játékunk dominált. Rengeteg hosszú
labdával próbálkoztunk a védelem mögé kerülni, de sajnos ezek rövid lehetőségek voltak, mert elvesztettük fent a párharcokat. Tengelyben
rosszul kontrolláltuk a forgásokat, viszont a szélső területekre túlnyomó többségben oda értünk.

A második félidőre becseréltük Horváth Budát (aki a házi gólkirályunk), de finoman szólva sem tudta felvenni a mérkőzés ritmusát. A 70.
percben szerkezetet váltottunk, és frissítettünk középen Hertelendy Szabolccsal, hogy megtartsuk az eredményt. A 80.percben egy
kényszerű csere miatt a cserekapusunknak ( Kis Barnabás) is pályára kellett lépni, mint mezőnyjátékos. Kicsit feszült lett a végjáték, mert a
vendégcsapat nehezen dolgozta fel, hogy nem talál be a kapunkba.

Összegzés: Mindkét félidőben a védekezés dominált nálunk, és rengeteg energiát emésztett fel, ezért sajnos a
labdabirtoklásunk, támadásépítésünk ma elég haloványra sikeredett. Voltak periódusok a mérkőzés folyamán mikor
nem tudtunk kijönni a szorításból, de szerencsére kapott gól nélkül megúsztuk ezeket. Számunkra ez egy bravúr
pontszerzés volt, mert egy erősebb csapattal találkoztunk, és nálunk pedig több hiányzó is akadt. Gratulálok a csapatnak az értékes egy ponthoz is!

IMG 4185

U16(’08) MLSZ Reg. Közép-Északi Csoport, rájátszás 1-6.hely, 8.forduló - 2024.04.14. 15.00 óra

Budai FC – Gerrzo Kft. (Hegyvidék UFC) 3-2 (2-2)

G: Majidi (2), Hegyes N.
Tamás (7) – Kotsis (6), Palotás (7), Molnár B.(8), Kiss Zs.(6) – Dobos (7), Lacza (7), Dalos (8) –
Hegyes N.(7), Gémesi (6), Majidi (8)
Cs.: Schell (-), Gyurkovics Ma. /U15/ (7), Hanyecz (6)

Mérkőzéselemzés: A 8. forduló rangadóján hazai pályán fogadtuk Hegyvidék csapatát, akikkel a tavasz harmadik
fordulójában 3 gólos vereséget szenvedtünk.

Izgalmas és kiélezett párharc volt már az első percekben, minden labdáért komoly összecsapások alakultak ki mezőnyben, igazi
rangadó jellege volt a mérkőzésnek. A 9. percben a játékvezető egy érthetetlen szabálytalanságot vélt felfedezni a büntető
területünkön belül, amit megindokolni sem tudott és a semmiből előnyhöz juttatta a vendégcsapatot (0-1). Ezután a vendégcsapat
birtokolta a labdát, többnyire az ő akaratuk érvényesült, de védelmünkön nem találtak fogás, jól kisegítettük egymást hátul. A
félidő felénél játékrendszert váltottunk és védekezésünket feljebb toltuk 10 méterrel ezzel nagyobb nyomás gyakoroltunk
ellenfelünkre és a támadójátékunkat is próbáltuk hatékonyabbá tenni. Ez a váltás a félidő végére eredménnyel is párosult, ugyanis
egyre többször tudtunk ellenfelünk védelmi vonala mögé kerülni, sok helyzetet sikerült kialakítanunk. Majidi percei következtek,
előbb egy szöglet után fejelt védhetetlenül (1-1), majd a bal szélről érkező beadásnál előzte meg védőjét és értékesítette a
helyzetét (2-1). A félidő utolsó másodperceiben egy labdavesztést követően rendezetlen és figyelmetlenek voltunk és a mögénk
rúgott labdára már csak reagálni tudtunk, amit nem hibázott el a hegyvidéki támadó (2-2), így egalizáltak a szünet előtt. Óriási
elánnal mentünk ki a második félidőre, és ott folytatódott a mérkőzés, ahol az első félidőben befejeződött. Nagy taktikai csata
zajlott a pályán. Egy vendég szögletből tudtunk kontrát építeni és indítani Hegyest, aki védőjét „körhintába ültetve” forgatta meg
és tökéletesen passzolta be a játékszert a kapufa mellé, amivel megszereztük a vezetést. Ez hatalmas töltetett adott a fiúknak, és
hihetetlen erőbedobással küzdötték végig a mérkőzést, és tartottuk otthon a 3 pontot.

Összegzés: A srácok ismét igazolták azt a nyilatkozatom, amikor a heti befektetett munkának a fontosságát emeltem
ki, ugyanis ezen a héten kifogástalanul dolgoztak. Végig koncentráltak voltak, és teljes erőbedobással dolgoztak az
edzéseken. Hibátlanul megmutatkozott a mai mérkőzésen a teljesítményükben ez a hozzáállás. Ma egymás kezét
fogva, egymást kisegítve, bíztatva, egy célért, igazi csapatként küzdöttünk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

U15(’09) MLSZ Regionális Kiemelt bajnokság Nyugati csoport, 20.forduló - 2024.04.13. 11:00 óra

Budai FC – Fehérvár FC 2-3 (1-0)

G: Buzgó D., Mayer

Magó (6) – Kis K. (8), Gesler (8), Csiszér (8), Schade (8) – Jobbágy (8), Vas (8), Dombai (8) –
Mayer D. (8), Buzgó D. (8), Takács D.(8)
Cs: Sigmond, Horváth Zs. (-), Csalló (-), Muszka V., Néder, Jókai, Gyurkovics Ma.

Mérkőzéselemzés: Várva várt rangadó következett, hiszen közvetlen vetélytársunk, a második helyezett FC Fehérvár
látogatott hozzánk a bajnokság 20. fordulójában.
Igazi futballhangulat kerekedett az utánpótlásban ritkán látott számú közönségnek, és a két csapat bajnoki rivalizálásának köszönhetően. A
mérkőzésen szinte minden a mi elképzeléseink szerint történt, remekül működött a meccstervünk. Tudtuk, hogy egy ilyen téttel bíró
mérkőzésen nem feltétlen a szép játék fog dominálni, és azt is, hogy hogy tudunk hatékonyak lenni. Fegyelmezetten, sokat futva, igazi
csapatként funkcionálva játszottak a gyerekek, egy zseniális akció végén szerzett gólnak köszönhetően pedig előnnyel mehettünk szünetre.

A második félidő kiegyenlítetten csordogált, majd emberelőnybe kerültünk, amit pár perc elteltével egy újabb szép góllal ki is használtunk.
Ugyan próbálkozott a „Vidi”, de kontrolláltuk a játékot, nem igazán volt bennük átütőerő, nem találtak fogást rajtunk. A futball azonban ismét
megmutatta kiszámíthatatlanságát: nyolc perccel a vége előtt, egy 40 méteres kósza ívelés hullott elképesztően pechesen a kapunkba, ami
teljesen demoralizálta a csapatot. Az innentől kezdve óriási mentális fölénybe kerülő vendégek előbb egy szögletből egyenlítettek, majd a
hosszabbításban szerzett (szintén szerencsés) góllal megfordították a mérkőzést, tükörképet állítva ezzel az őszi, egymás elleni
összecsapásunknak.

Összegzés: Mérhetetlen csalódottság van bennem, hiszen ahogy már említettem, noha nem most játszottunk a
legszebben, mégis minden a mi terveink szerint alakult, és a srácok remekül valósították meg azt, amit kitaláltunk. A
sport néha tartogat olyan előre nem látott fordulatokat, amelyeknél egyszerűen nem lehet mit tenni. Büszke vagyok a
gyerekek eddigi, és mostani teljesítményére is, nagyon jó csapat vagyunk, a gondolatainkat pedig rendezni fogjuk, és
mindent elkövetünk az utolsó hat fordulóban, hogy visszakerüljünk az élre!

IMG 6642

U14(’10) MLSZ Reg. Észak-Közép Csoport, rájátszás 1-6.hely, 8.forduló - 2024.04.10. 14.30 óra
III. Ürömi út 74-76., Mészöly Kálmán Sporttelep - műfüves nagypálya, 2x40 perc, 32 néző

Mészöly Focisuli SE - Budai FC 10-1 (4-1)

G: Módos Zs.

Horváth Á. – Pallós, Buzgó Zs./U13/, Mezey, Árvai, Vállai – Kraicsovits Bo., Nagymáté, Módos Zs. –
Polauf, Hendrich
Cs: Fodor, Tamássy, Nyírő, Nagy-Zsoldos Má.

Mérkőzéselemzés: Újabb hétközi mérkőzésen találkoztunk idegenben a Mészöly Focisuli csapatával, akik magasan
vezetik a rájátszásunkat.

A bajnokság legjobb csapatával találkoztunk, továbbra is csak vészkapusunk van és a 8. percben még Árvai Gergőt is le kellett cserélni, így
nem jó előjelek után a kezdés is rossz volt. Első félidőben jól tartottuk magunkat, de a második félidőre szétesett a csapat és nagyon
megvertek miket. Amíg a srácok nem bíznak magukban az erősségeikben és nem hiszik el azokat, amiket mondok, az ilyen mérkőzéseken
mindig így fogunk járni.

Összegzés: Nehéz nagyon egy ilyen mérkőzésről összefoglalót írni, mert védekezésben sokat hibáztunk, tartásunk
nem volt, helyzeteket alig teremtettünk, borítékolható volt így a nagy vereség.

U13(’11/’12) MLSZ Regionális bajnokság Közép B. csoport, 12.forduló - 2024.04.10. 18:00 óra
Dunakeszi, Fóti u.41., Magyarság Sporttelep - műfüves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 40 néző

VS Dunakeszi – Budai FC 4-1 (1-0, 2-0, 0-0, 1-1)

G: Reviczky-Balogh.
Kovach B. - Nagy-Zsoldos M., Barna K ., Szakács H., Mathiez M. - Gross Á., Molnár B., Andrási M. - Trossen W.
Cs: Erős Á., Reviczky-Balogh O., Bukvai B., Záboji V., Lovas L.

Mérkőzéselemzés: Egy korábbról elhalasztott mérkőzést pótoltunk be szerda este. Sajnos többen nem számoltak a
délutáni dugóval, ezért a meccs előtt 30 perccel, 8 játékos volt jelen az öltözőben. Emiatt a kezdőcsapaton is
változtatnom kellett, és több olyan játékos is kimaradt a kezdőből, akik kulcsembernek számítanak.

Az első negyed jó iramban kezdődött, mindkét csapat próbálta felvenni a ritmust. Ellenfelünk főleg hosszú labdákkal próbált
mögénk kerülni, több kevesebb sikerrel. Egy ilyen hosszú labdánál mindenki azt hitte kiment a labda az alapvonalon, kivéve az
ellenfél labdához közeli játékosa, aki köszönte szépen begyalogolt a kapu elé, majd egy passz után gólt szerzett a hazai csapat.
A második játékrészben is tetszett a csapat játéka, tudatosan, türelmesen építkeztünk, és el is jutottunk gólhelyzetekig, de nem
sikerült betalálni, pedig kétszer már a kapuson is túljutottunk. Ellenfelünk szerzett két ajándékgólt, ezzel tovább növelve előnyüket.

A harmadik negyedben tovább javultunk, és a szezon legjobb 20 percét produkáltuk. Nagyon okos megoldásokat láttam, és újra
eljutottunk 3-4 hatalmas lehetőségig, de mindet elpuskáztuk.
Az utolsó felvonásban is folytattuk kiváló játékunkat, és végre a gólt is tudtunk szerezni, de ezzel csak szépíteni tudtunk.

Összességében, ismételni tudom magam, egyik szemem sír, a másik nevet. Úgy néz ki, hogy be vagyunk oltva a gól
ellen, hiszen nagyon sok gólhelyzetünk volt, de ettől függetlenül szezon legjobb teljesítményét nyújtottuk játékban is,
és hozzáállásban is. Egy fizikálisan jobb, és játékban is ügyes csapat ellen fociztunk, de úgy éreztem, hogy mi
vagyunk a jobbak, de a gólok száma sajnos nem ezt mutatja. Furán hangzik egy háromgólos vereség után, hogy a
legjobb meccsünk volt idén, de ez semmit nem von le a gyerekek érdemeiből. Gratulálok a mutatott játékhoz a
csapatnak!

II.Szabadság út 51-57., Pokorny József Sporttelep - műfüves 3⁄4-ed pálya, 5x2 m-es kapuk, 8+1 fő, 4x20 perc, 40 néző

Budai FC – Mészöly Focisuli SE 3-8 (0-3, 0-0, 1-3, 2-2)

G: Reviczky-Balogh., Záboji, Molnár.

Kovach B. - Nagy-Zsoldos M., Bukvai B ., Záboji V, Mathiez M. - Lovas L., Molnár B., Buzgó Zs. - Barna K.
Cs: Reviczky-Balogh O., Andrási M., Érsek-Obádovics M., Tolnai L., Botka Zs., Gross Á.

Mérkőzéselemzés: Vasárnap reggel, nagy hőségben játszottuk soron következő bajnoki mérkőzéésünket.
A bajnokság legjobb csapata látogatott hozzánk, és ebből fakadóan alárendelt szerepben voltunk végig. Az első negyedben
sokszor nagyon kultúráltan jöttünk ki a nyomás alól, és egy nagy helyzetet alakítottunk ki, de gólt nem szereztünk.
A második negyed stabliabb védekezést hozott a számunkra, és sikerült lehozni döntetlenre ezt a játékrészt. Nagy helyzetet nem
dolgozott ki egyik csapat sem.

A következő 20 percet gyengén kezdtük, és kifejezetten szépen zártuk. Egy nagyon szép gólt szereztünk, Záboji Vince révén,
ellenfelünk viszont három góllal gyarapította góljai számát.
Az utolsó negyedben játszottunk a legjobban, és újra egy rész sikert értünk el azzal, hogy ez a negyed is döntetlen lett. Két
szerzett gólon kívül volt még két nagy lehetőségünk, de nem lehetünk telhetetlenek.

Összességében, a csapat tulajdonképpen kihozta magából a maximumot. Ellenfelünk természetesen jobb csapat, mint
mi, fizikálisan hatalmas előnyben voltak, de tudásban is előrébb járnak. Végig jó hozzáállásban játszottak a gyerekek,
megmutatták, hogy van tartásuk, és nem adják fel akkor sem, ha hátrányban vagyunk. Örülök a három szép
gólunknak, és hogy két negyedet is döntetlenre hoztunk. Ezeket a részsikereket azt gondolom értékelnünk kell.
Gratulálok a csapatnak!

IMG 4159

Budai FC – Mészöly Focisuli SE 7-0 (3-0, 1-0, 2-0, 0-0)

G: Szilágyi Á.(3), Nyerges (2), Várszegi (2)
Erős Á. - Szántó-Sárga N. Petrik D. Aleksa N. Füredi L. - Nyerges B. - Várszegi É. Jeck Á. - Szilágyi Á.
Cs: Réder B. Görög B. Ökrös O.

Mérkőzéselemezés: A 16. fordulóban a Mészöly Focisuli csapata ellen mérkőztünk meg. Ellenfelünk játékosainak
nagy része külföldi tornán vett részt, ezért nem teljes kerettel álltak ki, így mi voltunk az esélyesebbek a mérkőzés előtt!

A gyerekek ennek megfelelően nagyon hamar eldöntötték a mérkőzést, mert 10 perc után már három góllal vezettünk. A játék minden
elemében jobbak voltunk az ellenfelünknél. Ami a mérkőzést jellemezte, hogy nagyon magabiztos volt végig a csapat. A mi akaratunk
érvényesült az egész mérkőzés alatt. Aminek nagyon örülök, hogy ismét nagyon szépen ment a labda, és voltak kifejezetten szépen felépített
támadásaink, amikből gólokat is sikerült szereznünk, még ha

Összegezve: Amit kicsit sajnálok, hogy ellenfelünk nem azzal a kerettel jött el, amivel ősszel játszottunk, mert akkor
láttuk volna, hogy ahhoz a mérkőzéshez képest mennyit sikerült fejlődnie a csapatnak. A fiúk hozzáállásához viszont
gratulálok! Komolyan vették a mérkőzést, és sikerült egy nagyarányú győzelmet aratni! Gratulálok mindenkinek!

IMG 6709

U11(’13/’14) OTP-MOL Bozsik U11 Regionális torna, 4. tavaszi játéknap - 2024.04.13. 9:00 óra
IV. Tábor u.16-18., Újpest FC Sporttelep - műfüves 1⁄2 pálya, 5x2 m-es kapuk, 1+6 fő; 1x18 perc, 70 néző

A tornán résztvevő keret: Bencz-Gehér Cs., Földi M., Lapis B., Downey D., Nemes A., Szarka M., Tanács A., Solti
Á., Balogh Zs., Frena V., Kelemen Á., Hollik I., Sámi Zs.

Az újpesti rendezésű tornára az Újpest FC csapata nélkül szombaton került sor, ahol körmérkőzést játszottak a

A torna mérkőzései összesítve: 6 3 1 2 4-3

A tornán oklevelet kapott: Bencz-Gehér Csaba kiemelkedő kapus teljesítményéért! Gratulálunk! ☺

Összegzés: Az első mérkőzésen nagyon álmos játékkal álltunk ki, sajnos alig találkoztunk labdával. A második
mérkőzésen egy tízperces időszakban jó színvonalon játszottunk ,de az Érd jobban kihasználta helyzeteit. Az utolsó
négy mérkőzésen nagyon kiegyensúlyozott küzdelem folyt a pályán, sok helyzetet dolgoztunk ki, illetve nagyon jól
szervezett volt a védekezése a csapatnak, és csak távoli lövéssel tudtak próbálkozni az ellenfelek, azokat pedig Bencz
Gehér Csaba jobbára hatástalantotta.

U9(’15) OTP-MOL Bozsik Körzeti fesztivál, 2. tavaszi játéknap - 2024.04.14 14:50 óra
XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep – 40x20m-es műfüves pályák,3x2 m-es kapuk,1+4 fő; 1x15 perc, 100 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Zentai-Kovács Borisz, Hollik Ágoston András, Sziklai Sára, Galla Ábel, Bora
Bende Barnabás, Görög Döme, Badari-Bartos Milán, Székely Bence Richárd, Kósa Zsombor Gábor, Szakács Buda,
Sipos-Cserjési Horka, Felsmann Ádám, Püspöki András

Vasárnap nyári melegben vette kezdetét a tavaszi második körzeti fesztivál, ahol három csapattal képviseltette magát
az U9-es korosztályunk.

A hirtelen jött hőség ellenére mindhárom csapatunk remekül kezdett bele a játékba, hiszen szinte végig irányították a mérkőzést. A remek
egyéni megoldások mellett egyre jobban használták gyerekeink az összjátékot, aminek következtében szinte minden támadásunkból sikerült
gólt szereznünk. A magabiztos játék nagy önbizalmat adott mindenki számára, így a gyerekeink igazán meg tudták mutatni, hogy mire
képesek.

A második mérkőzésen önbizalommal tele játszottak csapataink. Védekezésben, és támadásban is dominálni tudtuk a mérkőzéseket, aminek
következtében a számszerűsíteni is tudtuk a tudáskülönbséget, hiszen nagyon sok gólt szereztünk, és szinte gólt nem is kaptunk.
A harmadik, és a negyedik játék már a” túlélésről” szólt. Az óriási meleg okozta fáradtsággal minden csapat, minden gyerek küzdött, ami nagy
mértékben rányomta bélyegét a játékképére. Gyerekeink még elég jól teljesítettek a harmadik találkozón, ahol fölényben játszottak végig, de
a negyedik körre már jó pár embernél teljesen kifogytak az „energiaraktárak”, így a játék egyénivé, véletlenszerűvé vált.

Összegzés: Nagyon büszkék voltunk a gyerekekre, mert mindent beleadtak a játékba, és ameddig volt erejük a „kánikulában”,
addig nagyon jól, és fölényben játszottak ellenfeleinkkel szemben. Jó volt látni, az edzéseken tanultakat, illetve az összjátékban
mutatott tudatos játékukat, mely büszkeséggel töltött el minket. Az összjátéknak köszönhetően rengeteg gólt sikerült rúgnunk, és
minden mérkőzésen győztesként jöhettünk le a pályáról. Gratulálok a fejlődéshez, és a mutatott csapatjátékhoz!

A fesztiválon oklevelet kapott:

Hollik Ágoston – ügyes játékáért,
Felsmann Ádám – harcias játékáért,
Bora Bende Barnabás – okos játékáért, gratulálunk! ☺

Továbbá gratulálunk mindenkinek a fesztiválon mutatott remek játékhoz, és részvételhez! ☺

XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep – 40x20m-es műfüves pályák, 3x2 m-es kapuk, 1+4 fő; 1x15 perc, 60 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Szabados Blanka, Viszt Zétény, Vörösváry András, Vörösváry Félix, Kéri
Barnabás, Veréczi Máté, Kövesi Bálint, Medvegy Viktor, Szálka Sámuel

U8-as korcsoportú gyerekeinkkel a tavasz második Bozsik fesztiválján vettünk részt. Ezúttal is volt olyan játékos, aki
első fesztiválján vett részt a csapatunkban, ami természetesen mindig örömteli.

Gyerekeink megfelelő hozzáállással léptek pályára ezen a fesztiválon is. Az időjárás ideális volt a remek játékhoz, ami nem maradt el
csapatunktól. Gyerekeink remek hozzáállással vetették bele magukat a napba, ami meg is látszott a teljesítményünkön. Mindenki kiadta
magából a maximumot, és bár volt egy kis kezdeti nehézség egyik csapatunknál, a mérkőzésközi megbeszélés megtette a hatását és ezután
minden rendben ment. Természetesen ma sem játszottunk hiba nélkül, de ezeknek most kell kijönnie, hogy később már ne okozzanak
gondot, edzéseken ezek mentén dolgozunk tovább és bízunk a további egyenletes fejlődésben!

Összegzés: A nagy meleg azért megnehezítette a dolgunkat, de a gyerekek jól helyt álltak. Vannak bizonyos területek
amiben változást kell elérnünk, de természetesen az út elején járunk még. Köszönöm mindenkinek a részvételt.

Kövesi Bálint (szép átadásaiért),
Szabados Blanka (harcos játékáért), gratulálunk! ☺

U7 (’17/’18) OTP-MOL Bozsik Körzeti fesztivál, 2. tavaszi játéknap - 2024.04.14. 9:00 óra
XI.Mérnök u.35., ELTE-BEAC Sporttelep - 30x15m-es műfüves pályák,2x1 m-es kapuk,3:3 ellen;1x10 perc, 50 néző

A fesztiválon résztvevő játékosok: Balogh Zete, Felsmann Dániel, Garancsi Pál, Szelei-Kiss Fülöp, Szelei-Kiss
Doma, Müller Ferenc, Szőnyei Dániel, Ferencz-Huszár Patrik, Borbély Benedek

Az U7-es korcsoportunkkal a tavaszi idény második Bozsik fesztivál napján vettünk részt, amit már nagyon vártak a
srácok.

Erre a fesztiválra 9 fővel érkeztünk, és bár most a korai csoportba kerültünk, de már korán érezni lehetett, hogy az áprilisi nyár legmelegebb
napja következik. Azonban ez cseppet sem fogta vissza a srácokat, mindhárom csapatunk remek felfogásban játszott, és ami a legfontosabb,
hogy akartak, és küzdöttek. A rafinált megoldásokon túl pedig egyre több tudatos elem jelenik meg a játékunkban, ami nagyon örömteli.

Összegzés: Jó látni, hogy a srácok várják ezeket az eseményeket, és ami ennél is fontosabb, a torna zárásakor a
sikerélmény, és az együtt töltött idő miatt még boldogabban hagyják el a Mérnök utcai sportpályát.